«Батьківщина» Закарпаття активно провела чергову сесію обласної ради

Під час сесії Закарпатської облради, на вимогу депутатів фракції «Батьківщина», було заслухано звіт керівника департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолія Пшеничного і директора Департаменту освіти й науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Мар’яни Марусинець  щодо вжитих заходів з недопущення поширення  COVID-19 на Закарпатті та ситуації з  вакцинуванням освітян.

За словами доповідачів, наразі в області працюють 217 пунктів щеплень і 52 мобільні бригади.
162 тисячі мешканців Закарпаття отримали одну дозу вакцини, 105 тисяч – дві, трохи більш як 8 % закарпатців щеплені повністю.
Також Анатолій Пшеничний уточнив, що на Закарпатті вакциновано 57 % медиків.
Своєю чергою Мар’яна Марусинець повідомила, що з 26 945 освітян вакциновано  17 883, або 66,5 %.
332 освітні заклади  досягли 80% і більше  вакцинації персоналу.
9 602 педагогічних працівників ще мають вакцинуватись,  але серед них можуть бути й ті, що мають протипокази.
Депутати підтримали ініціативу «батьківщинівців» щодо потреби проведення роз’яснювальної роботи  серед населення щодо вакцинації,  а особливо серед працівників освіти, адже навчальний рік лише почався, а більшість шкіл області – на межі переходу на дистанційне навчання.
Також на сесії більшість депутатів підтримали, запропоноване фракцією «Батьківщина», звернення депутатів Закарпатської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів на комунальні послуги для населення. А також ініціативу звернення до НСЗУ щодо розгляду пропозиції з розробки й введення в дію пакету медичних послуг «Реабілітація постковідних хворих».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова