«Батьківщина» Хмельниччини продовжує боротися за справедливі тарифи

Мер міста Славута Василь Сидор вважає питання тарифів найболючішим для мешканців районного центру й докладає усіх зусиль, аби вони були справедливими.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької обласної парторганізації, про це очільник міста проінформував славутчан та відзвітував про діяльність міської влади за перше півріччя поточного року.

Сидор портрет

«Ми прекрасно розуміємо, якою є сьогодні собівартість українського газу. Цю проблему я постійно озвучую на нарадах, засіданнях. Ми готуємо позови та відстоюємо інтереси славутчан. Є лише єдиний вихід з цієї ситуації – змусити уряд зробити доступними ціни на енергоносії. Реальні платежі мають складати 10-15 % від сукупного доходу», – зазначив Василь Сидор і наголосив, що робота у цьому напрямі продовжуватиметься.

Мер міста дав грунтовні пояснення щодо формування тарифів у районному центрі, проаналізував стан справ у сфері медицини, відзвітував про хід ремонтних робіт у контексті підготовки міста до зими, реконструкції соціально-культурних об’єктів та ремонту доріг, а також облаштування освітлення міста.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова