«Батьківщина» Хмельниччини: Першочергове завдання – захистити землю від розпродажу

Захистити землю сільськогосподарського призначення від розпродажу – головне завдання сьогодення для партійців ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партосередку, на цьому наголосив у своєму виступі очільник обласної парторганізації Олег Лукашук під час другого етапу 17-ї партійної конференції.

20170718_130239
Нині активістами партії зібрано майже 350 тисяч підписів мешканців регіону проти продажу землі.

«Ми не зупинимося на досягнутому і зберемо понад півмільйона підписів, аби влада зрозуміла, що народ категорично проти розпродажу свого головного скарбу і не дозволить перетворити українські чорноземи на годівницю кількох олігархічних кланів», – сказав Олег Лукашук.

Він повідомив, що Міжнародний валютний фонд зняв вимогу щодо запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні, а відтак у влади немає підстав говорити, що без продажу землі країна залишиться без кредитів МВФ.

«Наша позиція чітка: земля не товар, а життєвий простір, і продавши її ми втратимо Україну!» – наголосив Олег Лукашук.

На конференції учасники розглянули низку організаційно-кадрових питань. Олега Лукашука, який впродовж останніх десяти місяців виконував обов’язки очільника парторганізації, делегати конференції одноголосно затвердили головою. Делегати сформували бюро парторганізації з 17-ти осіб, серед яких вісім голів кращих міських та районних організацій партії, депутати-«батьківщинівці» місцевих рад різних рівнів, авторитетні партійці та молодь.

У роботі конференції взяв участь народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок. Вітаючи новообраних голову і членів бюро, учасників заходу з усіх куточків регіону, депутат наголосив, що на Хмельниччині сформована потужна команда партійців, котрій під силу відповідати на політичні виклики сьогодення і конкретними справами підтвердити високий авторитет ВО «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова