«Батьківщина» Херсонщини: Теплові індивідуальні пункти повинні бути в кожному будинку

З ініціативи кандидата в народні депутати України по 183-му виборчому округу Юрія Одарченка та фракції «Батьківщина» в Херсонська міськрада внесла зміни до програми розвитку житлово-комунального господарства, які передбачають встановлення 20 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) у будинках Херсона.

Як інформує пресслужба Херсонської обласної парторганізації, аби довести реальні переваги встановлення ІТП, Юрій Одарченко разом з ексміністром з питань житлово-комунального господарства Олексієм Кучеренком відвідали будинок, де встановлено ІТП.

«Такі ІТП повинні бути не в одному будинку – вони повинні бути в усіх будинках Херсона та в цілому по Україні. Свого часу ми передбачили встановлення ІТП у державній програмі реформування житлово-комунального господарства на 2010-2014 роки. Тоді 350 народних депутатів підтримали цю програму», – розповів Олексій Кучеренко.

Голова будинку, де встановлено ІТП, Лілія Абросімова говорить, що за один опалювальний сезон мешканці економлять у середньому до 33% на оплаті за опалення.

Кандидат у народні депутати від «Батьківщини» по 183-му округу Юрій Одарченко та Олексій Кучеренко переконані, що програму встановлення ІТП потрібно впроваджувати за рахунок держави.

«Після виборів до Верховної Ради «Батьківщина» ініціюватимете державну програму модернізації застарілого житлово-комунального господарства, зокрема встановлення ІТП. Голови ОСББ Херсона її підтримали, і ми обов’язково це реалізуємо!», – наголосив Юрій Одарченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова