«Батьківщина» Херсонщини переймається проблемами медицини

Перший заступник голови Херсонської обласної ради, «батьківщинівець» Василь Зеленчук зустрівся з колективом Каланчацької центральної районної лікарні.

Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної партійної організації, присутні на зустрічі обговорювали медичну реформу та створення госпітальних округів.

«Реформа уряду про госпітальні округи призвела до того, що нині медичні заклади шукають додаткові можливості для наповнення фонду виплат. Каланчацька центральна районна лікарня – не виняток. Якщо вчасно не вирішити це питання, то робота лікарні опиниться під загрозою», – сказав Василь Зеленчук.

Колектив лікарні повідомив, що жодна об’єднана громада на території Каланчацького району не має достатньо коштів, аби фінансувати медичні заклади, а районний бюджет не може повністю все перекрити. Медичні працівники переконані, що в такій ситуації вони опинилися через недосконалу законодавчу базу.

«Вирішення більшості проблем можливе, якщо створювати на вказаних територіях робочі місця, вводити механізм реалізації страхової медицини, що забезпечить гідну оплату праці лікарям», – зазначив Василь Зеленчук.

«Батьківщинівець» переконаний, що в такий спосіб об’єднані територіальні громади зможуть утримувати стратегічно-важливі для них об’єкти, в першу чергу – заклади медицини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова