«Батьківщина» Херсона проводить свята для дітей

Впродовж тижня активісти Херсонської «Батьківщини» проводять дитячі заходи з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей у всіх районах міста.

Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної парторганізації, у Таврійському та Північному мікрорайонах міста відбулося свято за підтримки голови фракції «Батьківщина» Суворовського районного партосередку Херсона Марії Левківської. В історичній частині міста свято організували активісти «Батьківщини молодої».

«Дитинство – найчарівніша пора. Ми повинні робити все для того, щоб наші діти були щасливими. Такі свята ми проводимо для того, аби принести дітлахам радість та безліч позитивних емоцій», – зазначила у виступі на відкритті одного зі свят Марія Левківська.

За підтримки народного депутата від «Батьківщини» Юрія Одарченка паралельно проходять чергові виїзні заходи «Академії ігор». Маленькі мешканці Херсона беруть участь у цікавих та пізнавальних іграх і отримують солодкі подарунки. Активісти «Батьківщини молодої» проводять для них майстер-класи з арт-візажу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова