«Батьківщина» Вугледару підтримала своїх земляків

«Батьківщина» Вугледару підтримала гірняків, які протестують проти знищення вугільної галузі.

Як повідомляє пресслужба Донецького обласного партосередку, 23 лютого шахтарі зібралися на народне віче через можливе відключення від електрики шахт ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» та знеструмлення ДП «Шахта імені М. С. Сургая», що призведе до екологічної катастрофи у місті. Мешканці Вугледару закликали органи центральної та місцевої влади вжити заходів щодо розрахунку за відвантажене вугілля.

Вони виступили проти створення кризи вугільної галузі України на тлі поновлення імпорту енергоресурсів із Росії. Жителі міста просять керівництво держави втрутитися в ситуацію, яка склалася в місті Вугледарі Донецької області.

«Ситуація з відключенням електропостачання шахти ДП ШУ «Південнодонбаське 1» та знеструмлення ДП «Шахта ім. М. С. Сургая» матиме серйозні іміджеві втрати для партії «Слуга народу», – сказав Михайло Кузьменко, депутат міської ради, керівник осередку «Батьківщини» Вугледару. В їх інтересах розібратися, чи носить ця ситуація природний характер, чи штучний, і хто за цим стоїть».

Вугледарська «Батьківщина» завжди відстоюватиме інтереси мешканців міста, піклуватиметься про їх благополуччя та спокій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова