«Батьківщина» вшанувала пам’ять Героя України Сергія Нігояна

У заходах, приурочених 24-ій річниці від дня народження Героя України Сергія Нігояна, взяли участь дніпровські «батьківщинівці».

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку.

Лідер Дніпровської міської парторганізації ВО «Батьківщина», заступник голови обласної ради Мгер Куюмчян відвідав могилу Героя в селі Березнуватівка Солонянського району.

нігоян (2)

«Особисто для мене Сергій став символом боротьби за свободу та незалежність України. Ви пам’ятаєте, з яким острахом люди виходили на Майдан? Але саме такі Герої, як Сергій Нігоян – сильні, безстрашні та рішучі, – надихали йти вперед і нізащо не здаватися. Він став прикладом для багатьох із нас», – зазначив Мгер Куюмчян.

«Батьківщинівці» також узяли участь у презентації виставки у Дніпровському національному історичному музеї ім. Д. Яворницького, де представлені роботи художниці Марини Саркісян, яка народилася в Україні, але має вірменське коріння, як і Сергій Нігоян.

«В експозиції представлено більш як півсотні робіт художниці. Особливо вражає портрет Сергія Нігояна в касці на Майдані Незалежності. Одну з картин художниця передасть до Музею АТО в Дніпрі», – ідеться в повідомленні Дніпропетровської «Батьківщини».

Як розповіла Марина Саркісян, ідея створити серію картин, присвячених учасникам Революції Гідності, у неї з’явилася ще 2014 року – після звістки про загибель Сергія Нігояна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова