«Батьківщина» вшанувала пам’ять загиблих хмельничан

Представники «Батьківщини» разом з головою Хмельницького обласного партосередку Олегом Лукашуком вшанували пам’ять загиблих хмельничан.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, «батьківщинівці» поклали квіти до пам’ятників Богдану Хмельницькому та Небесної Сотні, а також взяли участь у спільній міжконфесійній молитві за Україну і місто Хмельницький.

«Сьогодні хмельничани відзначають 587-му річницю від дня заснування міста Хмельницького. Сьогодні ми не можемо не згадати наших земляків, які поклали свої життя за рідний край. Схиляємо голови перед незаконно репресованими радянським режимом, героями антитерористичної операції та всіма тими, хто боровся за добробут України і Хмельниччини зокрема. Завдяки їм ми маємо можливість відзначати це свято», – сказав очільник «батьківщинівців» на Хмельниччині Олег Лукашук.

Він також привітав хмельничан з Днем міста та побажав, щоб у їхніх родинах панували достаток, злагода й любов, а небайдужість до батьківщини об’єднувала містян у процвітаючу громаду.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова