«Батьківщина» Володимира-Волинського провела для дітей «Арт-канікули»

Депутати-«батьківщинівці» Володимир-Волинської міської ради, що у Волинській області, розпочали традиційний літній розважально-патріотичний проект «Арт-канікули».

Як повідомляє пресслужба регіональної парторганізації, новий сезон «Арт-канікул» партійці проводять під гаслом «Батьківщина починається з тебе» за сприяння народного депутата України (шостого скликання) Віктора Олійника.

«Під час зустрічей на прибудинкових територіях збиралося майже сто дітей різного віку. Для них проводили конкурси, влаштовували розваги та різні змагання. Поки дітвора розважалася, наші депутати Ігор Гудим та Сергій Шевчук провели прийом громадян просто неба», – розповів голва Володимир-Волинської міської парторганізації ВО «Батьківщина», секретар міськради Олег Свідерський.

За його словами, дорослі, а це зазвичай люди старшого віку, цікавилися нововведеннями при оформленні субсидій, пенсійним забезпеченням, іншими соціальними питаннями.

Депутати-«батьківщинівці» відповіли на запитання виборців, а за окремими – оформили депутатські запити, які озвучать на черговій сесії Володимир-Волинської міськради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова