«Батьківщина» Волині і фермери відстоюватимуть проведення референдуму

У Луцьку учасники круглого столу заявили про намір об’єднати зусилля, аби зупинити відкриття ринку сільськогосподарських земель, який може мати непоправні наслідки не лише для вітчизняної економіки, а й для збереження суверенітету та незалежності України.

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, про це йдеться в резолюції, яку ухвалили присутні на засіданні фермери, депутати місцевих рад спільно з головою «Батьківщини» Волині Андрієм Козюрою.

«Продаж земелі в умовах війни та економічної кризи для держави обернеться втратою прибутків від вітчизняної галузі, знищенням мільйонів робочих місць, поглибленням руйнації поселенської мережі, закриттям освітніх, медичних та культурних закладів у сільській місцевості. Наші селяни, фермери не зможуть конкурувати з великим капіталом, зокрема й іноземним, на електронних торгах, а це означатиме знищення українського фермерства», – зазначив керівник «Батьківщини» Волині.

Андрій Козюра та голова Асоціації фермерів та землевласників Волині Русланом Хомичем підписали Меморандум  про спільні дії щодо організації та проведення всеукраїнського референдуму, на якому люди мають визначитися, чи можна запускати ринок сільськогосподарських земель у нинішніх умовах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова