«Батьківщина» висунула кандидатів на всіх мажоритарних округах Тернопільщини

Тернопільська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» висунула кандидатів у народні депутати в усіх п’яти мажоритарних округах регіону.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, кандидатів, поданих Тернопільською «Батьківщиною», затвердило партійне керівництво та Центральний виборчий штаб партії.

«Ми висунули кандидатів, які мають повне моральне право стати представниками політичної еліти країни. Це люди високих моральних принципів, честі та совісті. Усі вони – місцеві жителі, освічені, добропорядні, інтелігентні люди, знані в нашому краї», – так охарактеризував висуванців лідер партійців Тернопільської обласної парторганізації Василь Деревляний.

Кандидатами в народні депутати від «Батьківщини» на Тернопільщині стали Богдан Брич (виборчий округ №163), Вадим Боярський (№164), Петро Репела (№165), Володимир Бліхар (№166), Роман Пахолок (№167).

Окрім цього, четверо кандидатів у народні депутати від Тернопільщини представлені у виборчому списку «Батьківщини»: Віктор Шепета, Микола Сліпченко, Ярослав Пліщук та Ярослав Мазник.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова