Вінницька «Батьківщина» підтримала мітинг проти поліцейського свавілля

У неділю, 4 березня, у Вінниці біля приміщення Головного управління Національної поліції активісти провели акцію проти свавілля правоохоронців та жорстокого побиття людей під Верховною Радою 3 березня.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», на мітингу виступила депутат Вінницької міської ради Ганна Давиденко.

Вона назвала злочином дії поліції, яка жорстоко била й ставила на коліна ветеранів АТО, тим паче, що активісти мали дозвіл на проведення мирної акції протесту.

«Влада боїться будь-яких проявів громадянської позиції. Якби мирні акції не давали результатів, влада не била б активістів, не порушувала б проти неугодних кримінальні справи й не ставила б своїх громадян на коліна», – сказала депутат від «Батьківщини» Ганна Давиденко.

Політик попросила кожного українця запам’ятати цю картинку: влада б’є людей, які стоять на колінах.

«Щоразу, коли вам захочеться повірити в солодку брехню влади про покращення життя в Україні з їхніх проплачених ЗМІ, згадуйте цю світлину. І кожного разу, коли ви задумаєтесь над тим, чи підтримувати таку владу на чергових чи позачергових виборах, згадайте це фото, фото, на якому влада довела, що вона не зупиниться ні перед чим, аби зберегтися», – звернулася Ганна Давиденко до українців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова