«Батьківщина» Вінниччини вимагає звільнити з держслужби скандально відомого чиновника

14 листопада депутати Вінниччини від «Батьківщини» спільно із громадськістю зареєстрували звернення до голови облдержадміністрації Валерія Коровія та директора департаменту соціальної політики Наталі Заболотної із вимогою звільнити із займаної посади начальника відділу захисту чорнобильців Вінницької ОДА Юрія Яремчука.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, причиною цієї акції стала зухвала поведінка посадовця та його неетичні висловлювання.

23633569_2060416307577970_980977485_o

Депутат Вінницької облради від «Батьківщини» Владислав Рой зачитав звернення під стінами департаменту соціальної та молодіжної політики. Після цього активісти зайшли всередину, щоб передати його особисто в руки директору департаменту Наталі Заболотній, але її на місці не виявилося. Тож депутати зареєстрували документ у канцелярії.

Згодом активісти рушили до облдержадміністрації, щоб передати звернення Валерію Коровію. Проте очільник ОДА до громади не вийшов, а прислав представника відділу звернень, який і зареєстрував документ.

Активісти тримали у руках плакати «Геть квіткаря Януковича», «Сепаратистам не місце у владі», «Чорнобильці проти Яремчука», «Регіоналам не місце у владі», «Що об’єднує Коровія, Заболотну та Яремчука?»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова