«Батьківщина» Вінниччини вимагає покарати причетних до смерті громадського діяча

24 червня біля Вінницького обласного управління поліції місцеві активісти провели акцію-пікет, вимагаючи справедливого покарання причетних до смерті громадського діяча Олександра Комарніцького.

Як інформує пресслужба Вінницького обласного партосередку ВО «Батьківщина», разом із небайдужими містянами та журналістами в пікеті взяли участь представники «Батьківщини» на чолі з головою обласної парторганізації Людмилою Щербаківською.

До партійців також долучилася кандидатка в народні депутати від ВО «Батьківщина» на позачергових парламентських виборах Анастасія Приходько.

Підприємець та громадський діяч Олександр Комарніцький отримав смертельні ушкодження в ході конфлікту з поліцейським Сергієм Пивоваром. Саме Пивовара підозрюють у тому, що він завдав летальних ударів, після яких Олександр Комарніцький провів у комі 12 днів та, зрештою, не вижив.

Тож основною вимогою активістів було об’єктивне покарання підозрюваного поліцейського, котрий наразі перебуває під домашнім арештом, та всього керівництва поліції Вінницької області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова