«Батьківщина» Полтави пікетувала водоканал через забруднення водойм

Сьогодні, 27 вересня, партійці Полтави провели біля комунального підприємства «Полтававодоканал» акцію з вимогою негайно припинити забруднення природних водойм міста.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, акція стала черговим етапом боротьби «батьківщинівців» за чисте довкілля та за наведення порядку у функціонуванні водопровідно-каналізаційної системи Полтави.

акция22r

За словами першого заступника голови Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Олега Бєлоножка, депутати-«батьківщинівці» місцевих рад усіх рівнів виступають за наведення ладу в роботі КП «Водоканал».

«Наш однопартієць Сергій Савенков у Полтаві провів колосальну роботу з виявлення місць забруднення водоканалом перлини Полтави – каскадних ставків. Ця інформація стала приводом для депутатських звернень на адресу місцевої влади та керівництва «Полтававодоканалу», – розповів Олег Бєлоножко.

Він також повідомив, що депутати-«батьківщинівці» отримали письмову відповідь від «Полтававодоканалу», яка виявилася звичайнісінькою відпискою, тому активісти вирішили провести під стінами підприємства акцію із залученням громадськості та представників місцевих і центральних ЗМІ.

Протестувальники передали представникам КП «Полтававодоканал» вимоги, серед яких – негайне проведення аудиту мереж для виявлення перетоків, руйнації труб та місць можливого потрапляння каналізації у водойми.

«Батьківщинівці» також висловили готовність до спільної роботи з фахівцями КП «Полтававодоканал» для наведення порядку в системі водовідведення Полтави.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова