«Батьківщина» вимагає розв’язати екологічні проблеми Кременчука

Депутати фракції «Батьківщина» в Кременчуцькій міській раді підготували проект рішення про тимчасову заборону виробництва технічного вуглецю на місцевому профільному заводі до встановлення на підприємстві природоохоронного обладнання та отримання відповідних дозволів на викиди в атмосферне повітря.

Про це інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку.

За словами очільника фракції ВО «Батьківщина» в Кременчуцькій міськраді Олександра Головача, партійці неодноразово вимагали жорстко поставити питання спецдозволів на промислові викиди у наддніпрянському місті.

«На думку фахівців, неприємний запах горілої гуми в повітрі, на який зараз скаржаться містяни, виникає внаслідок викидів із заводу технічного вуглецю і посилюється тоді, коли із труби підприємства йде чорний дим», – каже Олександр Головач і наголошує, що екологи рекомендували керівництву цього підприємства ввести в дію спеціальну установку, яка б сприяла зменшенню викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Представник «Батьківщини» наполягає, аби на сесії Кременчуцької міськради негайно розглянули питання про забруднення атмосферного повітря, та висловив сподівання, що колеги-депутати стануть на бік інтересів громади, а не олігархів, які економлять на очисних спорудах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова