«Батьківщина» відродила санаторій «Глорія» в Приморську

Донедавна, колись найкращий на приморському узбережжі Азовського моря, санаторій «Глорія» перебував в критичному стані. Після втручання запорізьких «батьківщинівців» ситуація докорінно змінилась.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, в стислі терміни депутати Запорізької облради від «Батьківщини» розробили покроковий план порятунку «Глорії», домоглися відновлення належного фінансування санаторію з обласного бюджету та надали юридичну підтримку під час укладання договорів з НСЗУ.

Сьогодні «Глорія» повноцінно функціонує. Запущено все наявне медичне обладнання, корпуси приймають відвідувачів, територія санаторію чиста та доглянута, медперсонал працює в повному складі. В стаціонарному відділені  санаторію знаходяться 82 пацієнти, ще 112 проходять амбулаторний курс.

«У санаторія з’явилось майбутнє, адже ми можемо спостерігати реальні зміниСпілкуючись з персоналом, ми бачимо, як у людей «горять» очі, адже у них є робота – період невизначеності завершено. Новий керівник «Глорії» Андрій Чумаченко, який за нашою рекомендацією тісно співпрацює з колишнім директором «Глорії» Михайлом Шагінянцем, робить все необхідне для розвитку санаторію. Поза сумнівом, сьогоднішня «Глорія» – наявний приклад нашої злагодженої командної роботи», – зазначив керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко.

Найближчим часом «Глорія» планує збільшити  кількість пацієнтів. Не без допомоги депутатів від «Батьківщини», санаторний заклад розширив перелік медичних послуг за рахунок нових контрактів, укладених з НСЗУ, і готовий прийняти до 250 пацієнтів одночасно. У перспективі планується відкриття нового відділення, придбання нового медичного устаткування та капітальний ремонт одного з корпусів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова