«Батьківщина» в Києві бореться проти незаконної забудови берега Йорданського озера

Депутат Київради від фракції «Батьківщина» Ганна Свириденко провела чергову громадську консультацію щодо вирішення проблеми незаконної забудови берега Йорданського озера.

«Надзвичайно приємно спілкуватися з відповідальними, обізнаними та компетентними людьми. Деякі з них вже мають неабиякий досвід боротьби за свої права, тому обговорення проблеми вийшло надзвичайно продуктивним. Впевнена, що такою командою ми зможемо протистояти будь-якому незаконному забудовнику та їхнім лобістам в органах влади та місцевого самоврядування», – сказала вона.

Депутат також зазначила, що особливе зацікавлення викликали результати голосування депутатів Київради за розірвання договору оренди земельної ділянки у найкращому куточку узбережжя Йорданського, що могло поставити крапку у трирічній боротьбі громади та забудовника.

«На жаль, більшість фракцій забули, з якими гаслами вони йшли на вибори.  Зокрема фракції «Самопоміч» та «Солідарність» (разом лише 6 голосів). Але ми не полишаємо боротьбу і змусимо усіх поважати наші права та дотримуватися закону», – додала Ганна Свириденко, коментуючи малу кількість голосів від зазначених партій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова