«Батьківщина» в Київраді запропонувала гарантувати фракціям п’ятихвилинні виступи

Депутати фракції ВО «Батьківщина» запропонували внести зміни до регламенту Київради та забезпечити гарантоване право кожній фракції на п’ятихвилинний виступ на початку пленарного засідання.

Як повідомляє прес-служба Київського міського партосередку, голова фракції ВО «Батьківщина» Володимир Бондаренко та секретар фракції Тетяна Меліхова подали відповідні зміни до регламенту Київради.

19401998_1384784074933435_8829873214492431935_o — копия

«Стаття 18 регламенту Київради, яка передбачає права депутатських фракцій, не дає їм права на оголошення заяв, повідомлень, пропозицій на початку пленарного засідання. Це надзвичайно важливо, адже депутатські групи та фракції можуть і мають оголошувати нагальні, критичні питання, які турбують громаду», – заявив Володимир Бондаренко.

Тетяна Меліхова обурилася тим, що мер Києва використовує пленарні засідання для своїх звітів і марно витрачає час депутатів.

«Депутатські фракції повинні просити слово на початку засідання у головуючого, бо вони не мають законного права оголосити заяву перед початком розгляду питань порядку денного. Це не правильно», – зауважила секретар фракції ВО «Батьківщина».

Тетяна Меліхова додала, що на її вимогу під час попереднього засідання Київради головуючий В. Прокопів дав протокольне доручення регламентній комісії перевірити, чи не порушує регламенту Київради міський голова Києва, який щосесії звітує про свою діяльність за рахунок пленарного засідання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова