«Батьківщина» в Черкаській обласній раді звітувала за 2021 рік

До фракції партії «Батьківщина» в Черкаській обласній раді входить семеро депутатів. Керівником фракції є Семен Радченко.

Депутати фракції партії «ВО «Батьківщина» брали активну участь у всіх пленарних засіданнях сесій та роботі постійних комісій Черкаської обласної ради, в обговоренні та підготовці питань, що подаються на розгляд сесій, вносили пропозиції до проєктів рішень.

«Батьківщинівці» ініціювали звернення до Президента, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів щодо врегулювання питання тарифів та недопущення продажу української землі.

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати-члени фракції партії ВО «Батьківщина» провели 78 особистих прийомів громадян. За їх результатами розглянуто більше 230 звернень, надано матеріальну допомогу 149 особам.

Також депутати сприяли у вирішенні питань повного або часткового фінансування з обласного бюджету об’єктів у виборчих округах області, в тому числі, за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток регіонів.

«Батьківщина» працює для людей!

Більш детально зі звітом можете ознайомитись за посиланням: https://18000.com.ua/strichka-novin/batkivshhina-vidzvituvala-pro-2021-rik-foto/

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова