«Батьківщина» у Новомосковську підтримує медиків у боротьбі з COVID-19

Представники ВО «Батьківщина» вручили кисневі концентратори комунальному некомерційному підприємству «Новомосковська Центральна міська лікарня».

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, пообіцяла надати саме таку допомогу лідерка партії, народна депутатка України Юлія Тимошенко, яка тут побувала 4 квітня.

Доставку кисневих концентраторів об’ємом 10 літрів кожен, до лікарні, яка є опорною ковідною, забезпечила голова Дніпропетровської обласної організації Антоніна Ульяхіна.

Головний лікар медичного закладу Віктор Вишневський подякував «батьківщинівцям» за таку допомогу.

Антоніна Ульяхіна висловила слова вдячності медикам за їхню роботу і відзначила, що Юлія Тимошенко не лише говорить, а системно діє та допомагає на місцях.

Допомога кисневими концентраторами міській лікарні – це далеко не перший крок з підтримки лікарень та медичного персоналу партійним осередком «Батьківщини» та благодійним фондом «Тепле серце», заснованим депутатом Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Віталієм Скакуненком.

«Наша команда однією з перших стала допомагати лікарням Новомосковського району та медперсоналу захисними масками та костюмами, антисептичними засобами. В період жорсткого карантину, коли лікарі, які живуть в селі, а працюють в міській лікарні, фізично не мали змоги працювати, наші активісти за власний рахунок підвозили медиків на роботу, розробивши відповідні маршрути», – зазначила директорка благодійного фонду «Тепле серце», голова фракції ВО «Батьківщина» у Новомосковській міській раді Тетяна Підченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова