«Батьківщина» у Дніпрі ініціювала круглий стіл на тему торгівлі українською землею

Дніпропетровська обласна організація ВО «Батьківщина» провела круглий стіл, приурочений до початку всеукраїнського референдуму.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

У дискусії взяли участь: голова обласної парторганізації Антоніна Ульяхіна, її заступники Олександра Сотула, Олег Робкін, завідуючий організаційним відділом Сергій Робкін, фермери Артем Куций, Віталій Мазниця та Сергій Опарій.

Учасники засідання одностайно висловилися щодо неприпустимості відкриття вільного ринку землі за нинішньої ситуації в державі.

Як наголосила Антоніна Ульяхіна, за нинішнім законом держава взагалі усувається від участі в земельних питаннях.

«У нас немає дешевих кредитів, Земельного банку, не проведено інвентаризацію української землі з тим, аби мати чітку уяву про те, що ми хочемо запустити у вільний обіг. За таких обставин для нас дуже важливим є народне волевиявлення», – зазначила лідерка «батьківщинівців» Дніпропетровщини.

Як засвідчив Сергій Опарій, нині зубожілі люди готові продавати землю за безцінь, але ​при цьому можуть постраждати і ті, хто землю продавати не хоче.

Віталій Мазниця повідомив, що від 190 власників паїв, які вони обробляють, відсотків 30 землю хочуть продати.

Артем Куций привернув увагу до того, що фермери за нинішньої ситуації неспроможні викупити землю.

«Польща вижила тільки завдяки тому, що стала активно дотувати своїх фермерів. У Голландії, де я часто буваю у справах свого бізнесу, повязаного з вирощуванням ягід, не побачиш вільного клаптика землі. Саме до цього слід прагнути й Україні, а не оголошувати вільну торгівлю землею», – наголосив фермер.

Антоніна Ульяхіна зазначила, що таке спілкування з фермерами на час проведення референдуму вони вестимуть постійно.

«Для нас дуже важливою є думка і позиція людей, які працюють на землі і знають справжню її ціну як ніхто інший», – наголосила очільниця «Батьківщини» Дніпропетровщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова