«Батьківщина» у Бучанській міськраді підтримала звернення до Кабміну щодо незадовільного рівня вакцинації

Депутати Бучанської міської ради від ВО «Батьківщина» підтримали на сесії звернення до Кабінету Міністрів щодо рівня вакцинації, стану захворюваності на коронавірус та забезпечення соціальних гарантій медичних працівників. «На важливості вирішення цього питання неодноразово наголошували представники партії, які постійно турбуються про реалізацію медичної концепції, у центрі якої має бути медик і пацієнт», – запевнив голова фракції «Батьківщина»  Олег Сотніков. Політик зазначив, що особливо гостро […]

Депутати Бучанської міської ради від ВО «Батьківщина» підтримали на сесії звернення до Кабінету Міністрів щодо рівня вакцинації, стану захворюваності на коронавірус та забезпечення соціальних гарантій медичних працівників.

«На важливості вирішення цього питання неодноразово наголошували представники партії, які постійно турбуються про реалізацію медичної концепції, у центрі якої має бути медик і пацієнт», – запевнив голова фракції «Батьківщина»  Олег Сотніков.

Політик зазначив, що особливо гостро це питання постало в час пандемії, коли медики наражаються на небезпеку, звільняються з роботи. Вакцинування викликає багато питань, рівень охоплення жителівдуже незадовільний.

«Саме тому ми звернулися до уряду з проханням забезпечити масову вакцинацію для населення, а медичних працівників – усім необхідним для порятунку хворих», − зазначив Олег Сотніков.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова