«Батьківщина» Тернополя презентувала своїх кандидатів на вибори

У Тернополі відбулася презентація кандидатів у депутати до обласної ради від партії «Батьківщина», список очолив голова обласної парторганізації Василь Деревляний.

Окрім обласних депутатів, були представлені очільники списків від «Батьківщини» до Тернопільської районної – Іван Крисак і Тернопільської міської ради – Микола Сліпченко, а також, претендент на посаду міського голови Тернополя – Леонід Бицюра.

На початку заходу Василь Деревляний зазначив, що серед присутніх кандидатів лише троє – партійці «Батьківщини», а це означає, що партія – відкрита до діалогу та співпраці з усіма сильними, професійними людьми, які готові взяти на себе, зокрема і політичну відповідальність.

«Ми створили команду сильних, гідних, достойних патріотів, які працюватимуть, аби відновити довіру людей до політиків, представників влади, змінити зашкарублу систему корупції та несправедливості», – наголосив Василь Деревляний.

Серед претендентів на депутатські мандати від «Батьківщини» присутні лікарі, військові, волонтери, працівники культури, соціальної сфери, бізнесу. Головними гаслами обласної організації партії є: «Людина – понад усе! Українець – повноправний господар на своїй землі!».

Кожен із присутніх кандидатів розповів про себе,  свою мету і поставлені завдання в органах місцевого самоврядування краю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова