«Батьківщина» Тернопільщини вчергове доправила медичну допомогу для поранених військових

Вантаж із найнеобхіднішим медичними препарами та засобами індивідуальної гігієни доправили в Тернопільську обласну клінічну лікарню лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, заступник голови партії Валерій Дубіль, очільник Тернопільської «Батьківщини» Степан Горуц, а також керівники Тернопільської міської організації Любов Бочан і Чортківської районної «Батьківщини» Роман Мороз. Вони провідали поранених військових і поспілкувалися з адміністрацією медичного закладу.

«Щодня ми платимо страшну ціну за звільнення нашої землі – життями та здоровʼям українських воїнів, – каже лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. – З перших днів повномасштабного вторгнення наша політична сила допомагає медичним закладам по всій Україні. Сьогодні ми завітали до Тернополя в обласну клінічну лікарню, де лікуються наші захисники».

«Нашим пріоритетом завжди буде допомога армії та пораненим військовим. «Батьківщина» Тернопільщини завжди допомагала, допомагає, і буде допомагати лікарням, котрі працюють під обстрілами, а також у тилу», – каже голова Тернопільської обласної організації «Батьківщини» Степан Горуц.

Головний лікар обласної клінічної лікарні Євген Бліхар подякував усій команді «Батьківщини» за вкрай необхідні медичні засоби.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова