«Батьківщина» Тернопільщини допомагає військовим, що на передовій

Наприкінці червня волонтери Центру допомоги армії та тимчасово переміщених осіб «Батьківщина Тернопільщини» побували на Сході України.

Вони побували в районі Курахового, Краматорська, Авдіївки, аби передати передачі військовим, котрі на передовій мужньо б’ються з ворогом.

Волонтери привезли медикаменти для польового шпиталю, який знищила ракета рашистів. Вкрай необхідний вантаж допомогли укомплектувати волонтери гуманітарного штабу Тернопільського медичного університету ім. Я. Горбачевського на чолі з координатором Олександрою Олещук та ректором Михайлом Кордою. До допомоги долучилася і благодійна організація «Карітас», що в Чорткові.

Ця поїздка стала можливою завдяки активним волонтерам Любі Бочан і Миколі Сліпченку. Вони забезпечили авто пальним.

«Щиро дякую всім, хто долучається до роботи нашого Центру, – каже координатор Центру допомоги армії та тимчасово переміщених осіб «Батьківщина Тернопільщини» Степан Горуц. – Неможливо нині залишатися байдужим до всього, що відбувається на нашій землі. Щоб підтримати наших воїнів, ми об’єднуємося, бо лише так зможемо здолати ворога. Кожен на своєму місці робить усе можливе заради спільної перемоги. Ми віримо у Збройні Сили України! Ми з вами!».

Повертаючись додому, наша команда допомогла медикам-«госпітальєрам», котрі потрапили в ДТП.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова