«Батьківщина» стала на захист працівників гірничовидобувної галузі

Криворізька міська «Батьківщина» протестує проти законодавчих новацій уряду, якими скорочується список шкідливих професій, представники яких могли вийти на пенсію раніше.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, таку позицію було сформовано за результатами зустрічі з представниками провідних гірничовидобувних підприємств, профспілкових організацій та активістами.

«Постановою Кабміну держава фактично переклала соціальний вантаж відповідальності на підприємства. Ті, у свою чергу, закономірно роблять все, аби скинути з себе цей нелегкий вантаж – проводять такі собі «атестації», скорочують, оптимізують», – наголошують у криворізькій «Батьківщині».

Працівники гірничовидобувної галузі, яка є містоутворюючою для Кривого Рогу, не приховують свого незадоволення тим, до чого призведуть такі новації уряду.

«Ми дихаємо пилом щодня. То що, для дозиметриста, якого викреслили зі списку шкідливих професій, пил став іншим? А що говорити про права жінок? Тепер вагітна до 7 місяця працівниця буде спускатися в шахту, не отримуючи при цьому пільг», – обурюються учасники зустрічі.

Лідер Криворізької «Батьківщини» Ольга Бабенко запевнила, що вони зроблять все для того, щоб люди праці були почуті. Насамперед, вона повідомила про підготовку листа на цю тему на імя лідера партії Юлії Тимошенко.    

«Проблема болюча для Кривбасу. Але це питання національного масштабу, цілого ряду шахтарських міст і тисяч людей. Ми повинні допомогти захистити їхні права в судах, парламенті, донести голос з-під землі на самі верхи», – наголосила Ольга Бабенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова