«Батьківщина» спростовує інформацію про затримання учасників мережі підкупу в офісі партії

«Батьківщина» спростовує неправдиву інформацію, яка була розповсюджена у ЗМІ щодо затримання на Одещині у м. Подольськ правоохоронцями  учасників мережі підкупу за одного з кандидатів у президенти з великою сумою готівки нібито в одному з офісів партії.

«Офіційно заявляємо, що ми вкрай обурені цією провокацією. Інформація в ЗМІ не відповідає дійсності, цей факт вилучення великої суми грошей стався в одному з відділень «ПриватБанку», який є державним і жодного відношення до партійних офісів партії ВО «Батьківщина» не має», – ідеться в заяві.

У партії вважають, що дана провокація спрямована на дискредитацію  політичної сили і кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко.

«Наші юристи вже готують позов до суду щодо захисту честі та гідності. Припускаємо, що швидше за все це були гроші для виборчої мережі БПП, тому й зберігалися в державному банку одним з народних депутатів політсили президента, що було зроблено з метою конфіденційності», – зазначається в заяві Одеської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова