«Батьківщина» розробила загальнодержавний план виходу з кризи, – Борис Тарасюк

Конституційний суд підтвердив вірну політику «Батьківщини» в питанні мораторію на продаж сільгоспугідь.

Про це в ефірі телеканалу «Академ ТВ» заявив народний депутат України, член фракції «Батьківщина» Борис Тарасюк, перебуваючи на Сумщині.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, парламентар нагадав, що днями Конституційний суд України відхилив подання групи народних депутатів щодо скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, тим самим підтвердивши правильність ініціатив Юлії Тимошенко й партії ВО «Батьківщина».

«Наша політсила має не лише свою позицію щодо мораторію на продаж землі, «Батьківщина» розробила загальнодержавний план виходу з кризи, у якій зараз перебуває країна. Одним зі складників цього плану є аграрна політика», – наголосив народний депутат Борис Тарасюк.

За його словами, суттю розвитку аграрного сектору є допомога фермерському руху.

«Україна має 1/10 запасів чорноземів світу. Цей скарб має працювати на кожну українську родину і на всю Україну. Ми не маємо права позбавити цього скарбу весь український народ та залишити без роботи 16 млн працівників на селі», – зазначив парламентар.

Нагадаємо, 16 лютого народний депутат від «Батьківщини» Борис Тарасюк перебував на Сумщині з робочим візитом та зустрівся із представниками місцевих ЗМІ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова