«Батьківщина» розробила концепцію відновлення житлового фонду в Запоріжжі

Під час чергової сесії Запорізької міськради фракція «Батьківщина» виступила зі зверненням стосовно критичної ситуації у ЖКГ міста і шляхів її подолання.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.

Виступаючи перед колегами, депутат-«батьківщинівець» Віталій Рябцев піддав критиці підходи влади до управління житловим фондом, що впродовж 2010-2018 років призвело до розкрадання накопичених коштів ремонтного фонду.

«Жителі міста завжди справно сплачували у складі квартплати гроші, що мали йти на виконання поточних і капітальних ремонтів. Але «комунальна мафія» під прикриттям реорганізацій і оптимізацій управління житловим фондом роками розкрадала ці кошти й розчинялась з ними у серпанку чергової афери під вивіскою «реформа ЖКГ», – розповів про стан справ ЖКГ у Запоріжжі член фракції «Батьківщина».

За словами Віталія Рябцева, невтішним підсумком комунальних «псевдореформ» стали борги комунальних підприємств перед жителями за ненадані послуги. Так, КП «Основаніє» заборгувало за всі роки своєї діяльності близько 30 млн гривень, а його правонаступник, КП «Наше місто», примудрилося лише за рік накопичити боргів на суму більше 60 мільйонів.

Фракція «Батьківщина» висунула низку вимог, виконання яких має сприяти відновленню житлового фонду Запоріжжя та виводу комунальної сфери із кризи. Серед них – виплата жителям міста боргів за невиконані роботи й ненадані послуги, жорсткий депутатський контроль над технічним обслуговуванням і поточними ремонтами, збільшення суми бюджетного фінансування капітальних ремонтів будинків, які погодилися створити ОСББ.

«Батьківщинівці» також закликали міську владу нарешті розробити та ухвалити програму підтримки житлового фонду Запоріжжя.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова