«Батьківщина» Рівного вимагає публічного розгляду оновленого плану зонування міста

Голова фракції «Батьківщина» в Рівненській міській раді Галина Кульчинська звернулася до секретаря міськради Віктора Шакирзяна з вимогою публічно розглянути оновлений план зонування міста.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

На земельній комісії Рівнеради був представлений проєкт рішення, «Про затвердження оновленого (уточненого) плану зонування території міста Рівне». Однак, жодних графічних матеріалів щодо розміщення зон надано не було.

 За словами Галини Кульчинської, велика кольорова мапа міста з новими зонами можливої забудови була лише у члена комісії, розробника нового зонування Дмитра Котлярова.

До розгляду цього питання на сесії необхідно  провести публічне представлення та обговорення нового зонування міста. До такого обговорення слід залучити депутатів Рівнеради, фахівців Держгеокадастру, ДАБІ, архітекторів, екологів.

«Перш ніж приймати рішення щодо голосування з цього питання я та мої колеги хотіли б чітко розуміти, де в Рівному можна буде будувати багатоповерхові будинки, з якою висотністю і де залишаться рекреаційно-відпочинкові території, і чи відповідає це очікуванням громади міста», – наголосила очільниця фракції «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова