«Батьківщина» продовжує допомагати жителям Одеси

Команда «Батьківщини» Одещини продовжує надавати гуманітарну допомогу малозабезпеченим, вимушеним переселенцям та сім’ям військових в громадах Одещини.

Сьогодні керівник Одеського міського партосередку Михайло Поживанов завітав до Суворовського району міста Одеса та разом з головою парторганізації району Олегом Шевченко зустрілись із жителями та передали їм продуктові набори.

Як розповів Михайло Поживанов, сьогодні люди чекають не тільки матеріальної допомоги, вони очікують ще й на допомогу у вирішенні багатьох поточних життєвих питань, або потребують різних порад.

«На всіх наших зустрічах, ми вкотре розуміємо, що всі українці чекають перемогу. Але люди не тільки чекають, люди працюють, допомагають один одному та нашим військовим. Отже всі разом ми працюємо на єдину ціль – Перемогу України!» – додав Михайло Поживанов.

Гуманітарна допомога надана Благодійним фондом «Рідний Берег», заснованим Олегом Радковським та Михайлом Поживановим, в рамках роботи гуманітарного центру партії – «Одеса ХАБ Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова