«Батьківщина» Полтавщини закликала стати на захист української землі

Перший заступник голови Полтавської обласної парторганізації Олег Бєлоножко на прес-конференції для місцевих засобів масової інформації наголосив, що позиція «Батьківщини» щодо неприпустимості продажу землі в Україні є незмінною.

Про це інформує пресслужба Полтавського обласного партійного осередку.

За словами Олега Бєлоножка, відкриття ринку сільськогосподарської землі, яке планує влада, – це катастрофа, наслідки якої неможливо буде виправити.

«Україна має 42 мільйони гектарів сільськогосподарської землі – це 72% території України. Орні землі на Полтавщині займають 1,759 млн га. Земля – не товар! Її кількість обмежена і не відновлюється», – наголосив «батьківщинівець».

Олег Бєлоножко зупинився на положеннях урядового закону про ринок землі, який внесений на розгляд Верховної Ради. На його думку, цей закон фактично вбиває українське село.

Перший заступник очільника партійців області повідомив, що «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко вимагають провести всеукраїнський референдум, на якому українці мають вирішити, чи можна відкривати ринок сільськогосподарської землі.

Олег Бєлоножко зазначив, що «Батьківщина» послідовно виступає проти запровадження ринку землі в Україні. На Полтавщині вже 20 місцевих рад, зокрема Полтавська міська рада, ухвалили рішення про недопустимість продажу землі.

«Ми закликаємо всіх небайдужих стати на захист нашого головного багатства – землі, базису для благополуччя майбутніх поколінь!» – наголосив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова