«Батьківщина» Полтавщини перемогла на повторних виборах в ОТГ

На довиборах у Новосанжарському районі Полтавської області, що відбулися 19 листопада, перемогли кандидати від «Батьківщини».

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, за підсумками голосування в окрузі №18 депутатом Новосанжарської селищної ради обрано Валентина Гур’єва (ВО «Батьківщина»), а в Руденківській сільській ОТГ (округ №13) переміг ще один кандидат від ВО «Батьківщина» – Марина Бистрицька.

За словами голови Новосанжарської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Геннадія Супруна, у підсумку в Новосанжарській селищній раді з 26-ти депутатів – 12 членів партії «Батьківщина», у Руденківській сільраді ОТГ з 22-х депутатів – 14 «батьківщинівців». Усього в районі в п’яти ОТГ на останніх виборах з 114-ти депутатів – 67 представляють партію «Батьківщина», що становить 58,8 відсотка від загальної кількості обраних.

картинка_n

Голова Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», народний депутат України Руслан Богдан тепло привітав з перемогою депутатів-«батьківщинівців» Новосанжарського району.

«Ця перемога – ще один вагомий внесок у майбутню перемогу «Батьківщини» на парламентських та президентських виборах в Україні», – наголосив народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова