«Батьківщина» підтримує ініціативи сумської молоді

Представники «Батьківщини», Сумський міський голова Олександр Лисенко та його перший заступник Володимир Войтенко, взяли участь у вранішній зустрічі за кавою з лідерами студентського самоврядування й молодіжних організацій.

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку ВО «Батьківщина», до заходу долучилися народні депутати Іван Крулько та Владислав Бухарєв.

Один з ініціаторів зустрічі, голова Української молодіжної ради Михайло Ананченко розповів, що молодь Сумщини розробила студентський пакет законодавчих ініціатив і передала їх народним депутатам від ВО «Батьківщина».

«Сумська молодь завжди була і є активною та креативною. На Сумщині відбувається багато молодіжних тренінгів, форумів та зустрічей. До нас завжди долучається очільник обласного центру та його команда. Сподіваємося, що співпраця з народними обранцями теж буде успішною», – зазначив Михайло Ананченко.

За його словами, молодь Сумщини розраховує на внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» та на допомогу в реалізації молодіжних проектів.

Народний депутат Іван Крулько наголосив, що підтримка молодіжних ініціатив для «Батьківщини» завжди була пріоритетом і саме тому партія має найпотужніше серед політсил молодіжне крило – «Батьківщину молоду».

«Наша команда розуміє важливість підтримки молоді у створенні першого робочого місця, доступної вищої освіти та створення умов для самореалізації», – сказав Іван Крулько.

Молодь Сумщини запросила народних депутатів до участі в молодіжному форумі, який готується в Сумах до Дня Європи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова