«Батьківщина» підтримує аграріїв Полтавщини

Фракція «Батьківщина» у Полтавській міській раді висловила підтримку селянам із Великобагачанського району, які 11 листопада перекрили трасу Київ-Харків-Довжанський, вимагаючи від Верховної Ради зняти з розгляду питання про запровадження ринку землі в Україні.

Як повідомляє пресслужба Полтавського обласного партійного осередку, у зверненні до селян йдеться про те, що «Батьківщина» завжди виступала проти продажу земель сільгосппризначення.

Ініційоване фракцією звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення прийняли на минулій сесії міськради абсолютною більшістю голосів.

«Одностайність депутатів ще раз показує важливість питання можливого запровадження ринку землі в Україні. Наші земляки у містах та селах  стривожені тим, що найбільше багатство держави може стати об’єктом купівлі-продажу», – йдеться у зверненні.

Депутати фракції «Батьківщина» у Полтавській міській раді наголосили, що відстоюватимуть конституційне право українського народу бути господарем української землі та підтримуватимуть запровадження комплексу державних програм, спрямованих на розвиток агропромислового комплексу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова