«Батьківщина» підтримала проєкт зі створення Центра медичної реабілітації та допомоги дітям

На засіданні Київради депутати прийняли рішення про реорганізацію Київського міського будинку дитини «Берізка» та Київського міського будинку дитини ім. М.М. Городецького.

Як повідомляє пресслужба столичного партосередку «Батьківщини», рішення підтримали 98 депутатів Київради.

Відповідне рішення передбачає об’єднання двох будинків дитини та створення на їхній базі КНП «Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям». Це дозволить оптимально використовувати ресурси двох закладів для надання медико-соціальних послуг дітям-сиротам та сім‘ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Центр надаватиме послуги з медичної реабілітації, стаціонарної та мобільної паліативної допомоги, а також денного догляду дітей з інвалідністю, або для її запобігання на ранньому етапі. Створення комунального закладу покликане забезпечити індивідуальні потреби дитини у медичній, психологічній та соціальній реабілітації.

До відома, Богдана Тимощук представляє сферу охорони здоров’я в Київраді від депутатської фракції «Батьківщина», вона є заступником голови Постійної комісії КМР з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова