«Батьківщина» підтримала міську лікарню засобами для реабілітації

В якості гуманітарної допомоги команда Чернігівської міської партійної організації передала до Неврологічного відділення Чернігівської міської лікарні №2 спеціальний реабілітаційний інвентар.

Для лікарні передали інвалідний візок, ходунки, комірці Шанца, а також інші розхідні матеріали. Допомога надана в рамках співпраці з Фондом союзників світуНародний депутат з Чернігівщини Валерій Дубіль відзначив, що співпраця з лікарнею є систематичною.

«Неврологічне відділення очолює заслужена лікарка України – Лариса Кадіна. Ми маємо багаторічну історію співпраці. Сьогодні Лариса Захарівна та її команда допомагають буквально «ставати на ноги» постраждалим від війни. Низький уклін за таку працю», – розповів Валерій Дубіль.

«Ми дуже вдячні за таку допомогу. В нашому реабілітаційному кабінеті багато інвентарю, який за багато років співпраці у нас з’явився завдяки Юлії Тимошенко. Ми знаємо про започатковану нею программу «Здоров нації», вже більше 10 років регулярно отримуємо важливу допомогу. Сьогодні вона стає ще більш актуальною », – розповіла заслужена лікарка України Лариса Кадіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова