«Батьківщина» організувала свято боксу на Київщині

Депутат Київської облради Олег Кищук спільно з депутатами від ВО «Батьківщина» організував турнір з боксу та карате у селищі Калинівці.

Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партійного осередку.

Спільними зусиллями депутати перетворили територію перед сільським Будинком культури в Калинівці на справжній боксерський клуб. Для глядачів розставили лавочки та крісла, а для спортсменів встановили ринг, на якому вони демонстрували свою майстерність.

«Я працюватиму заради того, аби такі змагання відбувалися якомога частіше. Учасник турніру – приклад для наслідування й натхнення для нашої молоді, – заявив Олег Кищук. – Конкретними вчинками я хочу довести суспільству, що прагну поліпшити життя громад».

Спортсменів також привітав депутат-«батьківщинівець» Броварської райради Валерій Калашник.

«Сьогоднішнє свято – це можливість для юних калинівчан побачити, що мрії здійснюються: у них просто треба вірити й працювати заради їх втілення», – наголосив він.

Участь у боксерському турнірі взяли спортсмени різних категорій. Серед них – представники Києва, Ірпеня, Броварів, Ніжина (Чернігівська область), а також місцевих боксерських клубів «Спартанець» та «Калинівський молот».

Перемогу здобули спортсмени з Калинівки.

У рамках свята відбувся турнір з карате бойового мистецтва кіокушинкай.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова