«Батьківщина» оновлює свою команду на Житомирщині

Голова Житомирської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська представила членам обласного бюро оновлену команду, яких рекомендуватиме Політраді ВО «Батьківщина» затвердити для участі у парламентських та місцевих виборах.

Про це повідомляє прес-служба регіонального партійного осередку.

10 квітня відбулося спільне засідання політбюро Житомирської обласної та міської парторганізацій ВО «Батьківщина» і депутатів Житомирської облради, на якому ухвалили рішення про розпуск фракції ВО «Батьківщина» в Житомирській міськраді.

Політбюро також виключило з лав партії ВО «Батьківщина» Любов Цимбалюк, Івана Мартинчука, Валерія Горба, Людмилу Кропивницьку, Володимира Савченка, Олега Горая та Олександра Свірчевського.

Натомість Житомирський обласний партосередок рекомендуватиме Політраді ВО «Батьківщина» затвердити для участі в парламентських та місцевих виборах Богдана Купчинського (кандидат у депутати до Верховної Ради України по 62-му виборчому округу), Олександра Васильковського (кандидат на міського голову Житомира), Людмилу Янушевич (перший номер у партійному списку кандидатів у депутати від ВО «Батьківщина» до Житомирської міськради).

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова