«Батьківщина» Одещини виступає проти Стамбульської конвенції

Голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський провів нараду депутатів, голів громад, керівників парторганізацій Подільського та Березівського районів, за участю їх очільників Сергія Митрофанського та Володимира Сорохманюка.

Як розповів Олег Радковський, на нараді з партактивом та депутатами різних рівнів обговорили питання збору підписів до петиції про денонсацію Стамбульської конвенції, ініційовану Лідером партії Юлією Тимошенко.

«Ми вже провели зустрічі та отримали повну підтримку з боку представників Духовної Ради Християн Одеської області та Одеської Єпархії Православної Церкви України. На сьогодні наші депутати працюють з активом партії, щоб зібрати якомога більше підписів під петицією, – розповів Олег Радковський. – Нам дуже важливо, щоб Стамбульська конвенція була денонсована задля збереження цілісності українського суспільства, інституту сім’ї та майбутнього наших дітей. Адже її постулати нав’язують українцям нестереотипні гендерні ролі та загрожують сприйняттю у молодого покоління своєї статевої ідентичності».

Варто зазначити, що ряд європейських країн – Великобританія, Польща, Латвія, Литва, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Вірменія та Туреччина, відмовилися від ратифікації Стамбульської конвенції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова