«Батьківщина» Одещини проти тарифного геноциду

«Батьківщина» Одещини ініціює проведення позачергових сесій рад усіх рівнів для прийняття звернень до влади з вимогою повного перегляду ціноутворення на енергоносії.

«Ми працюємо над питанням скликання позачергової сесії Одеської обласної ради для прийняття невідкладного звернення де керівництва держави з вимогою спрямувати на потреби населення газ із наших підземних сховищ за ціною закупки – це дозволить миттєво зменшити тарифи втричі», – розповів очільник фракції «Батьківщина» в обласній раді Олег Радковський.

«Батьківщинівці» Одещини наголошують на маніпулюванні влади, коли можновладці кажуть про необхідність підвищення тарифів, адже газ до підземних сховищ закачували влітку за втричі нижчою ціною.

«Потрібно лише розпочати постачати людям газ за цінами, не вищими за ті, за якими його було закачано у підземні сховища влітку. Це дозволить знизити вартість блакитного палива втричі й автоматично здешевить і опалення, і електроенергію», – наголосили в «Батьківщині».

Зазначимо, що Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко наголосила: люди розуміють,  що влада їх вчергове обманула. Українці виходять на масові мітинги, перекривають дороги з вимогою знизити тарифи. Ці вимоги є справедливими та обґрунтованими – адже людям просто не залишили вибору. 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова