«Батьківщина» Одещини продовжує підтримувати жителів громад області

«Батьківщина» Одещини продовжує допомагати малозабезпеченим жителям громад області.

Голова обласного партосередку Олег Радковський відвідав Кілійську громаду Ізмаїльського району.

Разом з головою районного партосередку Ігорем Лиманським, керівником «Батьківщини» міста Ізмаїл Вячеславом Макаровим, очільником парторганізації сусідньої Вилківської громади Михайлом Демидовим та головою обласної молодіжки Сергієм Шутовим політики відвідали селище Фурманівка.

У Фурманівці розташоване сільськогосподарське підприємство «Вікторія», яке багато років очолює «батьківщинівець» Дмитро Артеменко. Він також є головою фракції в міськраді Кілійськоі громади та керує партосередком в ОТГ.

Політики зустрілись з жителями Фурманівки, обговорили роботу партії та надали їм гуманітарну допомогу продуктовими наборами.

«Разом з колегами відвідали сьогодні селище Фурманівка Кілійської громади. Зустрілись з жителями та надали гуманітарну допомогу. В селищі багато років працює сільгосппідприємство під керівництвом нашого однопартійця Дмитра Артеменка. Дмитро Іванович є справжнім господарем, йому вдалось не лише зберегти, а й ефективно розвивати важливе для регіону виробництво різних продовольчих культур та тваринництво. Його гусина ферма є найбільшою в Україні, однією з крупніших в Європі», – розповів Олег Радковський.

Політик додав, що команда «Батьківщини» продовжує надавати гуманітарну допомогу малозабезпеченим, вимушеним переселенцям та сім’ям військових в громадах Одещини.

Сьогоднішня допомога надана благодійним фондом «Рідний Берег» Михайла Поживанова та Олега Радковського, що входить до партійного гуманітарного хабу «Одеса ХАБ Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова