«Батьківщина» Одещини продовжує допомагати медзакладам громад

Команда «Батьківщини» Одеського району області привезла до Овідіопольської громади гуманітарну допомогу.

Михайло Поживанов – голова Одеської міської «Батьківщини», Сергій Білюк – керівник Одеської районної парторганізації, Віра Ревенко – народна артистка України та Олег Шевченко – керівник Пересипської районної парторганізації міста Одеса зустрілись з головою громади Савельєвою Лілією та обговорили питання життя громади у стані воєнних дій, питання розвитку, виконання власних та державних повноважень, про бюджет та фінансування.

Також партійці відвідали Овідіопольську лікарню, куди привезли чергову гуманітарну допомогу – ліки, медичні та гігієнічни засоби, інвалідні візки, ролатори, необхідне устаткування для хворих після операцій та для відновлення.

«Головний лікар Літвінчук Володими показав, як лікарня працює в таких надзвичайно важких для країни умовах. Попри це, вже відновлено хірургічний блок, побудовано сучасне та безпечне укриття, продовжується реконструкція та ремонт інших відділень. Шана нашим людям, шана нашим лікарям, які кожен на своєму місці продовжують працювати, допомагати, жити та вірити в перемогу України», – розповів Михайло Поживанов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова