«Батьківщина» Одещини представила команду на майбутні вибори

19 вересня Одеська обласна «Батьківщина» провела конференцію з висування кандидатів у депутати до обласної ради, місцевих рад усіх рівнів, а також кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів.

Під час конференції делегати затвердили кандидатів у депутати та на голів усіх місцевих рад області.

До першої п’ятірки списку в Одеську обласну раду увійшли: Голова Одеської обласної «Батьківщини» Олег Радковский, адвокат Володимир Босенко, директор рекламного агентства Анастасія Сіліна, голова ГО «Батьківщина молода», заступник голови партії «Батьківщина» Сергій Митрофанський та підприємець Надія Нечитайло.

Перша п’ятірка списку до Одеської міської ради: генеральний директор телеканалу «Перший міський» і «Першого міського» радіо 102,7 FM – Людмила Орєшина, голова Одеської «Батьківщини» Сергій Янченко, кандидат в мери Одеси від «Батьківщини» – Георгій Селянин, юрист Олександр Панчак і підприємець Ірина Стефанова.

Голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський наголосив на важливості цьогорічних місцевих виборів як для розвитку регіону, так і для країни в цілому.

«Наша Одеська область є унікальним регіоном України, який увібрав у себе різноманіття морської галузі, сільськогосподарського виробництва та курортної багатогранності. І одним з головних питань на сьогодні для Одещини є створення робочих місць, що завжди було та буде запорукою комфортного і затишного життя та розвитку регіону. Тому я впевнений, що з нашою командою, ми втілимо у життя усі задуми та плани, аби Одещина стала локомотивом розвитку та процвітання усієї країни» – зазначив Олег Радковський.

Також на конференції виступив депутат обласної ради від «Батьківщини» Михайло Лазаренко, який зазначив, що у зв’язку з його призначенням головою Подільської райдержадміністрації, він не буде балотуватись у депутати на цьогорічних місцевих виборах, аби максимально якісно працювати на новій посаді заради жителів півночі Одещини.

 Михайло Лазаренко наголосив, що серцем і душею він як був, так і залишається з партією «Батьківщина», а весь колектив Балтської «Батьківщини» продовжує роботу разом із обласною командою задля спільної перемоги.

На зібранні, окрім делегатів та запрошених, були присутні журналісти одеських телеканалів, та ряду обласних газет і радіо.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова