«Батьківщина» Одещини перемогла на повторних виборах в ОТГ

За результатами місцевих виборів 29 жовтня у трьох громадах Одещини ТВК оголосили повторні вибори на тих округах, де кандидати в депутати набрали однакову кількість голосів, що не дало змоги визначити переможця.

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації, довибори відбулися минулої неділі, 19 листопада, на яких у всіх трьох громадах перемогли кандидати від «Батьківщини».

Згідно з остаточним підрахунком голосів, «Батьківщина» на Одещині загалом заручилася підтримкою 32,5% виборців, здобувши 51 депутатський мандат.

Окрім того, представники «Батьківщини» очолили дві об’єднані територіальні громади: Тетяна Матрос стала головою Цебриківської селищної ОТГ, а Валерій Григораш – Березівської міської ОТГ.

За словами голови Одеської обласної «Батьківщини» Олега Радковського, беззаперечна перемога партії Юлії Тимошенко на місцевих виборах на Одещині засвідчила, що люди довіряють команді «Батьківщини».

«Здобутий результат став можливим завдяки виборцям, які проголосували чесно та свідомо. Попереду багато роботи, та ми знаємо, як розвивати українське село, як підняти сільське господарство та зробити Україну по-справжньому європейською», – сказав Олег Радковський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова