«Батьківщина» Одещини організувала Міжнародний юнацький футбольний турнір

У селищі Таїрове, що на Одещині, розпочався Міжнародний юнацький футбольний турнір, організований «Батьківщиною» Овідіопольського району.

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної «Батьківщини», до змагань долучилися юнацькі футбольні команди з України та Білорусії.

090
За словами «батьківщинівця» Хасана Хасаєва, турнір носить назву відомої зірки українського футболу, володаря «Золотого м’яча» Ігоря Бєланова, який сьогодні присутній на відкритті змагань.

070
«Міжнародний футбольний турнір такого масштабу проходить на Одещині вперше і мені приємно, що саме «Батьківщина» виступила ініціатором та організатором цих змагань. Україна завжди славилася великими досягненнями в спорті, а сьогоднішній футбольний турнір є ще одним доказом того, що наша молодь сильна і духом, і тілом. Я вітаю команди з відкриттям турніру і бажаю успіхів та перемог», – сказав Хасан Хасаєв у вітальному слові.

Зазначимо, що окрім зірок українського футболу на відкриття турніру завітали депутат Одеської облради фракції «Батьківщина» Олег Казиміров та заступник голови обласного партосередку Сергій Веселов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова