«Батьківщина» Одещини допомагає лікарням та ЗСУ

Чергова допомога медзакладам громад Одещини від Благодійного фонду «Рідний Берег», Олега Радковського та Михайла Поживанова в рамках роботи гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина».

Сьогодні допомогу отримали Теплодарська центральна міська лікарня, керівником якої є Запорожан Майя та Біляївська центральна районна лікарня, яку очолює Маковецький Віталій.

«Ми передали двом медзакладам області продукти харчування, ліки та засоби гігієни — те, що швидко витрачається і без чого неможливе обійтися! Наші медики — це  окремий потужний фронт здорового і повноцінного життя наших громадян та наших військових! Дякуємо усім медичним працівникам за їх важливу роботу та врятовані життя!», розповів Михайло Поживанов.

Окрім того, в місті Теплодар на підприємство «ДОНДЕРЕВИНА», керівника Одеської районної «Батьківщини» Сергія Білюка, постійно ремонтують та відновлюють автомобілі для ЗСУ.

«Сьогодні ми отримали чергову партію машин для ремонту, — всі знають, як швидко і часто їх необхідно міняти на фронті. Наші майстри вже працюють без вихідних, бо ми розуміємо, що нерідко від справності машини залежить життя наших бійців на передовій», –розповів Сергій Білюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова