«Батьківщина» Нікополя поповнює свої лави

​Нікопольська міська організація ВО «Батьківщина» продовжує прийом до своїх лав нових представників.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Днями заступник голови міської «Батьківщини» Віталій Журавльов вручив членські квитки новим партійцям і розповів їм про основні напрями їхньої діяльності. Це – системні дії щодо повернення справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги.

 Нікопольська «Батьківщина» вимагає  відновлення економічно обґрунтованих тарифів, які повинні базуватися на рівні собівартості газу українського видобутку та собівартості одного кіловата енергії, що виробляється на атомних і теплових електростанціях.

Депутати міської ради фракції «Батьківщина» ропочали активну роботу в різних напрямках життя місцевої громади. Серед них – участь у створенні Петиції на сайті Президента України, діяльність по створенню Асоціації населених пунктів 30-ти кілометрової зони Запорізької АЕС, а також реалізація ініціативи щодо встановлення орендної плати міськгазу за користування земельними ділянками під газотранспортними мережам, яка дозволить знизити для нікопольців тариф на траспортування газу в 2 2,5 рази.

Новоприйняті «батьківщинівці» заявили про свою підтримку діяльності міської організації та готовність брати активну участь у партійному житті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова